DVS 1 speelt gelijk tegen Iduna 3, maar haalt toch 6 punten binnen

Op 5 november speelde team 1 in een derby tegen stadsgenoot Iduna. DVS 1 speelt voor het eerst in de clubgeschiedenis in de derde divisie. Tegen Iduna 3 werd er gelijk gespeeld. Alhoewel, de wedstrijd leverde toch 6 punten op. Hoe dat zit, lees je verderop!

Zowel de dames als de heren speelden een spannende dubbelwedstrijd. In beide gevallen wist DVS na een driesetter de winst te pakken. Vervolgens moest Onno het eerste herenenkelspel spelen tegen Lars Waar Onno de eerste set met 21-12 ruim won, verloor hij de tweede set met 17-21. In de derde set wist hij een achterstand van 2-11 om te buigen naar 21-19 winst. Annabelle verloor helaas in drie sets tegen Annemiek (16-21, 21-19, 12-21). Anton speelde tegen Daan voor een stabiel zesje, en won met 21-15 en 21-14. Leonie speelde tegen invalster Elza, waarbij ze de eerste set met 15-21 verloor, maar in de tweede set goed herpakte door 21-13 te winnen. Hoewel de stand gelijk opging, wist Elza de laatste rally’s te winnen, waardoor Leonie verloor met 17-21.

Met een stand van 4-2 in het voordeel van ons eerste team, startten de gemengd dubbels. Anton en Annabelle verloren in een prima wedstrijd helaas van Annemiek en Lars, met 16-21 en 17-21. Onno en Leonie speelden tegen Daan en Elza, die met 17-21 en 17-21 ook verloren van Iduna.

Daardoor werd de eindstand 4-4. Althans, dat dachten de spelers van DVS 1. Een week later kwam er bericht dat het team tóch 6-2 had gewonnen, omdat een van de invalsters van Iduna te veel punten heeft op de ranglijst om te mogen invallen in dit team. Daardoor sprokkelden ons team toch nog 2 extra punten binnen. Hard nodig om te handhaven in dit pittige seizoen, waarin DVS 1 voor het eerst in de derde divisie speelt. Op dit moment staat ons team op een nette 4e plaats op de ranglijst, maar alle teams liggen dicht bij elkaar. De tweede seizoenshelft wordt dus spannend!