Toegangscode Hart van Noord: *088747

Wedstrijden

Je vindt hier de meest actuele wedstrijden van de 15 teams van DVS en de positie op de ranglijst van ieder team. Kom onze teams aanmoedigen tijdens een thuiswedstrijd!

Actuele wedstrijden

DatumNiveauThuisUitUitslag
za 11-1-2020 14:30 5e divisie - 5e divisie afd. 11DVS UTRECHT 4-HOUTEN BV 73-5
za 11-1-2020 14:30 5e divisie - 5e divisie afd. 9DVS UTRECHT 2-HERCULES USV 38-0
za 11-1-2020 14:30 6e divisie - 6e divisie afd. 11DVS UTRECHT 5-IDUNA BC 106-2
za 11-1-2020 19:00 4e divisie - 4e divisie afd. 5CASTELLUM BC 3-DVS UTRECHT 10-8
zo 12-1-2020 10:00 8e divisie - 8e divisie afd. 8 NYLONKANTJILS DE 3-DVS UTRECHT 87-1
zo 12-1-2020 10:30 8e divisie - 8e divisie afd. 9 NYLONIDUNA BC 12-DVS UTRECHT 73-5
zo 12-1-2020 12:00 5e divisie - 5e divisie afd. 10HERCULES USV 2-DVS UTRECHT 34-4
za 18-1-2020 12:00 6e divisie - 6e divisie afd. 11VEEN T BC 2-DVS UTRECHT 5
za 18-1-2020 14:30 4e divisie - 4e divisie afd. 5DVS UTRECHT 1-CONQUESTO 5
za 18-1-2020 14:30 5e divisie - 5e divisie afd. 10DVS UTRECHT 3-ALMERE BV 16
za 18-1-2020 14:30 8e divisie - 8e divisie afd. 8 NYLONDVS UTRECHT 8-IDUNA BC 11
za 18-1-2020 14:30 8e divisie - 8e divisie afd. 9 NYLONDVS UTRECHT 7-APOLLO IJ BC 5
zo 19-1-2020 09:00 5e divisie - 5e divisie afd. 11TREFFERS DE BV 1-DVS UTRECHT 4
zo 19-1-2020 10:00 5e divisie - 5e divisie afd. 9THIELA BC 3-DVS UTRECHT 2
zo 19-1-2020 13:30 6e divisie - 6e divisie afd. 12IDUNA BC 9-DVS UTRECHT 6
vr 24-1-2020 20:00 8e divisie - 8e divisie afd. 8 NYLONKROMMERIJNSTREEK 3-DVS UTRECHT 8
za 25-1-2020 14:30 5e divisie - 5e divisie afd. 11DVS UTRECHT 4-ALMERE BV 12
za 25-1-2020 14:30 5e divisie - 5e divisie afd. 9DVS UTRECHT 2-BAN 3
za 25-1-2020 14:30 6e divisie - 6e divisie afd. 11DVS UTRECHT 5-IRENE 1
za 25-1-2020 14:30 6e divisie - 6e divisie afd. 12DVS UTRECHT 6-OSM BADMINTON 2

DVS 1

 TeamPuntenGespeeldGewonnenGelijkVerloren
1 IDUNA BC 4 56 11 7 2 2
2 DVS UTRECHT 154 11 6 2 3
3 HOUTEN BV 4 47 11 5 3 3
4 CULEMBORG BC 2 46 11 4 2 5
5 BECA 2000 5 43 11 4 2 5
6 CONQUESTO 5 42 11 3 4 4
7 DIDAM BC 2 36 11 3 3 5
8 CASTELLUM BC 3 28 11 2 2 7

DVS 2

 TeamPuntenGespeeldGewonnenGelijkVerloren
1 THIELA BC 3 78 11 11 0 0
2 DVS UTRECHT 256 11 8 1 2
3 BAN 3 40 11 2 5 4
4 HOUTEN BV 6 40 11 5 0 6
5 HELIOS SB 2 37 11 3 4 4
6 HERCULES USV 3 34 11 2 3 6
7 IDUNA BC 5 34 11 1 4 6
8 LEERDAM 3 33 11 2 3 6

DVS 3

 TeamPuntenGespeeldGewonnenGelijkVerloren
1 HERCULES USV 2 70 11 9 2 0
2 OSM BADMINTON 1 64 11 8 3 0
3 DVS UTRECHT 354 11 6 2 3
4 HELIOS SB 3 48 11 5 1 5
5 ALMERE BV 16 38 11 5 1 5
6 IDUNA BC 7 36 11 3 3 5
7 HOUTEN BV 5 25 11 1 1 9
8 TREFFERS DE BV 2 17 11 0 1 10

DVS 4

 TeamPuntenGespeeldGewonnenGelijkVerloren
1 LEERDAM 2 80 11 11 0 0
2 IDUNA BC 6 67 11 9 0 2
3 HOUTEN BV 7 55 11 8 0 3
4 TREFFERS DE BV 1 42 11 6 0 5
5 DVS UTRECHT 436 11 4 1 6
6 ABC 14 2 30 11 1 3 7
7 ALMERE BV 12 25 11 1 2 8
8 HUIZEN 96 BV 3 17 11 0 2 9

DVS 5

 TeamPuntenGespeeldGewonnenGelijkVerloren
1 SLOT T 1 58 11 5 3 3
2 DVS UTRECHT 551 11 5 4 2
3 IRENE 1 50 10 7 1 2
4 HERCULES USV 4 44 11 5 2 4
5 VEEN T BC 2 38 10 2 4 4
6 IDUNA BC 10 38 11 5 1 5
7 RICOCHET BC 2 36 11 3 4 4
8 BAN 6 29 11 0 3 8

DVS 6

 TeamPuntenGespeeldGewonnenGelijkVerloren
1 CASTELLUM BC 5 59 9 9 0 0
2 LIMES BC 6 56 9 8 0 1
3 HELIOS SB 4 41 9 5 0 4
4 IDUNA BC 9 38 9 4 1 4
5 MARTINUS A VEEN 7 28 10 3 0 7
6 OSM BADMINTON 2 24 9 1 2 6
7 DVS UTRECHT 610 9 0 1 8
       

DVS 7

 TeamPuntenGespeeldGewonnenGelijkVerloren
1 BBS BODEGRAVEN 3 70 11 11 0 0
2 CASTELLUM BC 7 62 11 7 3 1
3 DVS UTRECHT 753 11 7 1 3
4 TRIAQ BV 1 48 11 4 3 4
5 RAP 2 47 11 5 1 5
6 IDUNA BC 12 37 11 3 2 6
7 GEIN T 3 23 11 1 0 10
8 APOLLO IJ BC 5 12 11 1 0 10

DVS 8

 TeamPuntenGespeeldGewonnenGelijkVerloren
1 RICOCHET BC 3 60 11 9 0 2
2 VIANEN 2 54 11 7 2 2
3 GEIN T 2 51 11 6 1 4
4 KANTJILS DE 3 49 11 6 1 4
5 DVS UTRECHT 843 11 5 1 5
6 IDUNA BC 11 42 11 4 2 5
7 HELIOS SB 7 31 11 2 2 7
8 KROMMERIJNSTREEK 3 22 11 0 1 10

DVS J1

 TeamPuntenGespeeldGewonnenGelijkVerloren
1 Hercules J1 53 11 10 1 0
2 Hoevelaken J1 43 11 6 2 3
3 Hellas J1 41 11 5 5 1
4 Selby J1 39 11 5 3 3
5 DVS Utrecht J133 11 3 3 5
6 Nijkerk J1 32 11 3 4 4
7 Flevoland J2 15 11 1 3 7
8 Hellas J2 8 11 0 1 10

DVS J2

 TeamPuntenGespeeldGewonnenGelijkVerloren
1 Hoevelaken J2 51 10 8 1 1
2 Selby J2 44 9 9 0 0
3 de Zender J1 30 9 4 3 2
4 Apollo J3 28 10 5 1 4
5 DVS Utrecht J221 9 3 0 6
6 Badso J1 16 10 0 2 8
7 Zeewally J3 8 9 0 1 8
       

DVS J3

 TeamPuntenGespeeldGewonnenGelijkVerloren
1 DVS Utrecht J368 11 10 0 1
2 Amersfoort J2 55 11 6 3 2
3 Appoldro J3 54 11 5 4 2
4 Beca 2000 J2 48 11 5 2 4
5 Gova J6 43 11 3 3 5
6 Ban J5 39 11 3 2 6
7 Leusder BC J1 39 11 4 2 5
8 Druten J2 6 11 0 0 11

DVS J4

 TeamPuntenGespeeldGewonnenGelijkVerloren
1 Castellum J7 45 10 6 4 0
2 Apollo J6 34 10 5 4 1
3 OSM Badminton J4 26 9 3 2 4
4 DVS Utrecht J424 9 2 3 4
5 Houten J6 23 8 2 3 3
6 Hoevelaken J3 22 9 2 3 4
7 Selby J3 18 9 2 1 6
       

DVS J5

 TeamPuntenGespeeldGewonnenGelijkVerloren
1 WSV Badminton J4 36 9 5 3 1
2 Mariken J7 28 8 4 3 1
3 Smashing J3 26 8 4 1 3
4 DVS Utrecht J520 7 2 2 3
5 Gova J8 17 8 0 4 4
6 de Kantjils J9 17 8 1 3 4
       
       

DVS R1

 TeamPuntenGespeeldGewonnenGelijkVerloren
1 DVS Utrecht 139 8 3 4 1
2 BV Luck Raeck 4 35 7 2 5 0
3 BV Kwinkslag 1 32 6 3 3 0
4 BC Castellum 4 25 7 1 4 2
5 SB Helios 1 5 6 0 0 6
       
       
       

DVS R2

 TeamPuntenGespeeldGewonnenGelijkVerloren
1 BV 't Pluumke Lent 1 36 6 5 1 0
2 BCB Bemmel 1 31 7 3 2 2
3 BV Luck Raeck 3 26 7 2 2 3
4 BECA 2000 2 25 6 3 1 2
5 DVS Utrecht 210 6 0 0 6
6 BC 't Gein 1 0 0 0 0 0