Wedstrijden

Je vindt hier de meest actuele wedstrijden van de 15 teams van DVS en de positie op de ranglijst van ieder team. Kom onze teams aanmoedigen tijdens een thuiswedstrijd!

Actuele wedstrijden

DatumNiveauThuisUitUitslag
vr 6-12-2019 20:00 8e divisie - 8e divisie afd. 9 NYLONBBS BODEGRAVEN 3-DVS UTRECHT 76-2
za 7-12-2019 12:30 6e divisie - 6e divisie afd. 11DVS UTRECHT 5-SLOT T 17-1
za 7-12-2019 14:30 5e divisie - 5e divisie afd. 10DVS UTRECHT 3-HOUTEN BV 56-2
za 7-12-2019 14:30 6e divisie - 6e divisie afd. 12DVS UTRECHT 6-LIMES BC 60-8
za 7-12-2019 14:30 8e divisie - 8e divisie afd. 8 NYLONDVS UTRECHT 8-VIANEN 26-2
za 7-12-2019 16:00 5e divisie - 5e divisie afd. 11LEERDAM 2-DVS UTRECHT 48-0
zo 8-12-2019 09:30 4e divisie - 4e divisie afd. 5DIDAM BC 2-DVS UTRECHT 14-4
zo 8-12-2019 10:30 5e divisie - 5e divisie afd. 9IDUNA BC 5-DVS UTRECHT 21-7
za 14-12-2019 14:30 4e divisie - 4e divisie afd. 5DVS UTRECHT 1-HOUTEN BV 4
za 14-12-2019 14:30 5e divisie - 5e divisie afd. 11DVS UTRECHT 4-HUIZEN 96 BV 3
za 14-12-2019 14:30 5e divisie - 5e divisie afd. 9DVS UTRECHT 2-HELIOS SB 2
za 14-12-2019 14:30 8e divisie - 8e divisie afd. 9 NYLONDVS UTRECHT 7-TRIAQ BV 1
zo 15-12-2019 09:30 6e divisie - 6e divisie afd. 12MARTINUS A VEEN 7-DVS UTRECHT 6
zo 15-12-2019 10:00 5e divisie - 5e divisie afd. 10TREFFERS DE BV 2-DVS UTRECHT 3
zo 15-12-2019 10:30 6e divisie - 6e divisie afd. 11RICOCHET BC 2-DVS UTRECHT 5
zo 15-12-2019 13:30 8e divisie - 8e divisie afd. 8 NYLONGEIN T 2-DVS UTRECHT 8

DVS 1

 TeamPuntenGespeeldGewonnenGelijkVerloren
1 IDUNA BC 4 47 9 6 2 1
2 HOUTEN BV 4 41 9 5 3 1
3 DVS UTRECHT 141 9 4 2 3
4 CONQUESTO 5 37 9 3 3 3
5 CULEMBORG BC 2 37 9 3 1 5
6 DIDAM BC 2 31 9 3 3 3
7 BECA 2000 5 31 9 2 2 5
8 CASTELLUM BC 3 23 9 1 2 6

DVS 2

 TeamPuntenGespeeldGewonnenGelijkVerloren
1 THIELA BC 3 66 9 9 0 0
2 DVS UTRECHT 242 9 6 1 2
3 BAN 3 33 9 1 5 3
4 HOUTEN BV 6 32 9 4 0 5
5 HELIOS SB 2 30 9 2 4 3
6 HERCULES USV 3 30 9 2 2 5
7 IDUNA BC 5 28 9 1 3 5
8 LEERDAM 3 27 9 2 3 4

DVS 3

 TeamPuntenGespeeldGewonnenGelijkVerloren
1 HERCULES USV 2 59 9 8 1 0
2 OSM BADMINTON 1 50 9 6 3 0
3 DVS UTRECHT 343 9 5 1 3
4 HELIOS SB 3 41 9 4 1 4
5 IDUNA BC 7 29 9 3 2 4
6 ALMERE BV 16 29 9 4 0 5
7 HOUTEN BV 5 21 9 1 1 7
8 TREFFERS DE BV 2 16 9 0 1 8

DVS 4

 TeamPuntenGespeeldGewonnenGelijkVerloren
1 LEERDAM 2 65 9 9 0 0
2 IDUNA BC 6 54 9 7 0 2
3 HOUTEN BV 7 49 9 7 0 2
4 TREFFERS DE BV 1 35 9 5 0 4
5 DVS UTRECHT 425 9 3 1 5
6 ABC 14 2 24 9 0 3 6
7 ALMERE BV 12 21 9 1 2 6
8 HUIZEN 96 BV 3 15 9 0 2 7

DVS 5

 TeamPuntenGespeeldGewonnenGelijkVerloren
1 HERCULES USV 4 43 9 5 2 2
2 SLOT T 1 42 9 3 3 3
3 DVS UTRECHT 541 9 4 3 2
4 RICOCHET BC 2 35 9 4 2 3
5 IRENE 1 34 7 5 1 1
6 VEEN T BC 2 31 8 1 4 3
7 IDUNA BC 10 25 8 3 1 4
8 BAN 6 21 9 0 2 7

DVS 6

 TeamPuntenGespeeldGewonnenGelijkVerloren
1 CASTELLUM BC 5 54 8 8 0 0
2 LIMES BC 6 42 7 6 0 1
3 HELIOS SB 4 33 7 4 0 3
4 IDUNA BC 9 31 7 4 0 3
5 MARTINUS A VEEN 7 23 8 2 0 6
6 OSM BADMINTON 2 18 7 1 1 5
7 DVS UTRECHT 67 8 0 1 7
       

DVS 7

 TeamPuntenGespeeldGewonnenGelijkVerloren
1 BBS BODEGRAVEN 3 50 8 8 0 0
2 CASTELLUM BC 7 47 9 5 3 1
3 DVS UTRECHT 743 9 5 1 3
4 TRIAQ BV 1 42 9 4 3 2
5 RAP 2 39 9 4 1 4
6 IDUNA BC 12 27 8 2 2 4
7 GEIN T 3 20 9 1 0 8
8 APOLLO IJ BC 5 12 9 1 0 8

DVS 8

 TeamPuntenGespeeldGewonnenGelijkVerloren
1 RICOCHET BC 3 46 9 7 0 2
2 VIANEN 2 42 9 5 2 2
3 KANTJILS DE 3 40 9 5 1 3
4 DVS UTRECHT 840 9 5 1 3
5 GEIN T 2 38 9 4 1 4
6 IDUNA BC 11 35 9 3 2 4
7 HELIOS SB 7 29 9 2 2 5
8 KROMMERIJNSTREEK 3 18 9 0 1 8

DVS J1

 TeamPuntenGespeeldGewonnenGelijkVerloren
1 Hercules J1 45 9 9 0 0
2 Hoevelaken J1 40 9 6 2 1
3 Hellas J1 35 9 5 3 1
4 Selby J1 33 9 5 1 3
5 Nijkerk J1 25 9 2 3 4
6 DVS Utrecht J124 9 2 2 5
7 Flevoland J2 9 9 1 1 7
8 Hellas J2 5 9 0 0 9

DVS J2

 TeamPuntenGespeeldGewonnenGelijkVerloren
1 Hoevelaken J2 42 8 7 0 1
2 Selby J2 40 8 8 0 0
3 de Zender J1 27 8 4 2 2
4 Apollo J3 19 8 3 1 4
5 DVS Utrecht J216 7 2 0 5
6 Badso J1 12 8 0 2 6
7 Zeewally J3 6 7 0 1 6
       

DVS J3

 TeamPuntenGespeeldGewonnenGelijkVerloren
1 DVS Utrecht J355 9 8 0 1
2 Amersfoort J2 48 9 6 2 1
3 Appoldro J3 48 9 5 4 0
4 Beca 2000 J2 40 9 4 2 3
5 Gova J6 32 9 2 3 4
6 Ban J5 30 9 2 1 6
7 Leusder BC J1 29 9 2 2 5
8 Druten J2 6 9 0 0 9

DVS J4

 TeamPuntenGespeeldGewonnenGelijkVerloren
1 Castellum J7 34 8 4 4 0
2 Apollo J6 29 8 4 4 0
3 OSM Badminton J4 24 8 3 2 3
4 Hoevelaken J3 21 8 2 3 3
5 DVS Utrecht J419 8 1 3 4
6 Houten J6 18 7 1 3 3
7 Selby J3 17 7 2 1 4
       

DVS J5

 TeamPuntenGespeeldGewonnenGelijkVerloren
1 WSV Badminton J4 26 6 4 2 0
2 Mariken J7 25 7 4 2 1
3 DVS Utrecht J518 6 2 2 2
4 Smashing J3 17 5 2 1 2
5 Gova J8 11 6 0 2 4
6 de Kantjils J9 11 6 1 1 4
       
       

DVS R1

 TeamPuntenGespeeldGewonnenGelijkVerloren
1 BV Kwinkslag 1 26 5 2 3 0
2 BV Luck Raeck 4 23 5 1 4 0
3 DVS Utrecht 122 5 1 3 1
4 BC Castellum 4 21 5 1 4 0
5 SB Helios 1 4 4 0 0 4
       
       
       

DVS R2

 TeamPuntenGespeeldGewonnenGelijkVerloren
1 BV 't Pluumke Lent 1 31 5 4 1 0
2 BCB Bemmel 1 19 5 1 2 2
3 BV Luck Raeck 3 18 5 1 2 2
4 BECA 2000 2 11 3 1 1 1
5 DVS Utrecht 21 2 0 0 2
6 BC 't Gein 1 0 0 0 0 0