Een seizoen vol uitdaging voor het eerste jeugdteam van DVS

DVS J1 heeft een zwaar seizoen. Het team, bestaande uit Esmee, Maryse, Joy, Josh en Milan, speelde afgelopen weekend in Wageningen tegen de Kantjils. Het wedstrijdverslag is geschreven door Maryse.

Onze wedstrijd afgelopen zondag was uit tegen de Kantjils in Wageningen. Wij staan laatste en zij stonden eerste of tweede, dus dat was al spannend. Milan uit ons team is geblesseerd dus er moet steeds iemand invallen in ons team want Rohan is ook al weg uit ons team.

Deze week viel Morris uit team 2 in en dat was een goede hulp. De tegenstanders waren toch te sterk en staan daarom ook niet voor niets op de eerste of tweede plaats. De dubbels waren al redelijk snel verloren en eigenlijk de hele wedstrijd al. De uitslag was uiteindelijk 8-0 voor de Kantjils.

We kregen chips en de terugweg was heel gezellig in de auto.

Uitslagen afgelopen weekend

Bekijk de uitslagen van de andere teams van DVS in het wedstrijdoverzicht. Je vindt er ook alle standen. De uitslagen van de wedstrijd van DVS J1 staan op toernooi.nl.