Je vindt hier de meest actuele wedstrijden van de 14 teams van DVS en de positie op de ranglijst van ieder team. Kom onze teams aanmoedigen tijdens een thuiswedstrijd!

Actuele wedstrijden

DVS 1

PuntenGespeeldGewonnenGelijkVerloren
1ALMERE BV 97212921
2HUIZEN 96 BV 26712921
3HOOGKARSPEL BV 15112624
4FLINTERS DE BC 15012354
5DVS UTRECHT 14312408
6GO! BC 23412336
7ABC 14 119120210

DVS 2

PuntenGespeeldGewonnenGelijkVerloren
1ALMERE BV 1392141220
2CASTELLUM BC 288141103
3IDUNA BC 77414932
4DVS UTRECHT 25914815
5HOUTEN BV 54514509
6HERCULES USV 34214338
7GEIN T 126141211
8CULEMBORG BC 322141112

DVS 3

PuntenGespeeldGewonnenGelijkVerloren
1OSM BADMINTON 192141211
2DVS UTRECHT 387141220
3AMERSFOORT 96014635
4TREFFERS DE BV 15714815
5BAN 55214716
6INSIDE 82 33714329
7WEESP BC 336142111
8ABC 14 527140113

DVS 4

PuntenGespeeldGewonnenGelijkVerloren
1DVS UTRECHT 492141211
2LEUSDER BC 279141202
3KROMMERIJNSTREEK 16614833
4HERCULES USV 45614707
5BREUKELEN 15114626
6IDUNA BC 94314419
7TREFFERS DE BV 241142210
8ABC 14 620140113
PuntenGespeeldGewonnenGelijkVerloren
1SWISH BV 600000
2DVS UTRECHT 400000
3STOLP DE 100000

DVS 5

PuntenGespeeldGewonnenGelijkVerloren
1APOLLO IJ BC 26614653
2HELIOS SB 46414734
3IDUNA BC 106314743
4RICOCHET BC 16214653
5SLOT T 15914833
6DVS UTRECHT 55214347
7VEEN T BC 343142210
8IRENE 23914329

DVS 6

PuntenGespeeldGewonnenGelijkVerloren
1OSM BADMINTON 278141022
2IDUNA BC 1174141013
3DVS UTRECHT 66314833
4HELIOS SB 56014626
5APOLLO IJ BC 35814716
6BBS BODEGRAVEN 34214419
7RAP 24114329
8LOOSDRECHTSE BV 232141211

DVS 7

PuntenGespeeldGewonnenGelijkVerloren
1UNICUM BV 281121200
2CASTELLUM BC 56012732
3TRIAQ BV 15512714
4DVS UTRECHT 74612624
5GEIN T 435122010
6RICOCHET BC 53212228
7BBS BODEGRAVEN 42712129

DVS 8

PuntenGespeeldGewonnenGelijkVerloren
1CROSS SMASH BC 279121011
2FST 45412534
3VIANEN 25212714
4DVS UTRECHT 84912543
5BREUKELEN 24812435
6APOLLO IJ BC 53612417
7ZENDER DE 418120111

DVS J1

PuntenGespeeldGewonnenGelijkVerloren
1de Kantjils J196141400
2Veenendaal J17614932
3de Kantjils J27114932
4Swift '64 J16814734
5Culemborg J35314608
6Ban J439144010
7Appoldro J135142111
8DVS Utrecht J17140014

DVS J2

PuntenGespeeldGewonnenGelijkVerloren
1Zeewally J285141310
2Harderwijk J183141112
3Inside '82 J26914815
4Ban J56214626
5Amersfoort J24914707
6Houten J14414509
7Castellum J24014239
8DVS Utrecht J216140014

DVS J3

PuntenGespeeldGewonnenGelijkVerloren
1Houten J5318431
2de Zender J2298431
3DVS Utrecht J3278251
4OSM Badminton J5228233
5Culemborg J4118107

DVS J4

PuntenGespeeldGewonnenGelijkVerloren
1Selby J460121020
2Castellum J85412840
3Harderwijk J53812444
4Flevoland J43212426
5DVS Utrecht J43012435
6Houten J62812246
7Amersfoort J610120111

DVS 1 (recreatief)

PuntenGespeeldGewonnenGelijkVerloren
1BC Luck Raeck 25610802
2OSM Badminton 45010703
3DOSC 14910604
4BC Reflex 14110424
5DVS 13010235
6BC Helios 11410019

DVS 2 (recreatief)

PuntenGespeeldGewonnenGelijkVerloren
1BV Putten 2396501
2DVS 2296402
3BC Helios 2146105
4BC Helios 4146204