Je vindt hier de meest actuele wedstrijden van DVS en de positie op de ranglijst van ieder team. Kom onze teams aanmoedigen tijdens een thuiswedstrijd!

Actuele wedstrijden

DVS 1

PuntenGespeeldGewonnenGelijkVerloren
1ALMERE BV 9254310
2HOOGKARSPEL BV 1194211
3HUIZEN 96 BV 2163210
4DVS UTRECHT 1153201
5FLINTERS DE BC 1124022
6ABC 14 173012
7GO! BC 223003

DVS 2

PuntenGespeeldGewonnenGelijkVerloren
1ALMERE BV 13274310
2CASTELLUM BC 2274400
3DVS UTRECHT 2194211
4IDUNA BC 7184121
5HERCULES USV 3134031
6GEIN T 1104112
7HOUTEN BV 594103
8CULEMBORG BC 354004

DVS 3

PuntenGespeeldGewonnenGelijkVerloren
1DVS UTRECHT 3264400
2OSM BADMINTON 1264301
3BAN 5184211
4AMERSFOORT 9174211
5TREFFERS DE BV 1134202
6WEESP BC 3134103
7INSIDE 82 3114103
8ABC 14 544004

DVS 4

PuntenGespeeldGewonnenGelijkVerloren
1DVS UTRECHT 4264310
2HERCULES USV 4224301
3KROMMERIJNSTREEK 1204211
4LEUSDER BC 2174301
5IDUNA BC 9154202
6BREUKELEN 1144112
7TREFFERS DE BV 2104013
8ABC 14 644004

DVS 5

PuntenGespeeldGewonnenGelijkVerloren
1IDUNA BC 10214310
2HELIOS SB 4184211
3SLOT T 1184301
4APOLLO IJ BC 2173210
5RICOCHET BC 1164112
6IRENE 2123201
7DVS UTRECHT 5104004
8VEEN T BC 384004

DVS 6

PuntenGespeeldGewonnenGelijkVerloren
1IDUNA BC 11254400
2HELIOS SB 5235203
3OSM BADMINTON 2214301
4RAP 2185302
5APOLLO IJ BC 3164202
6DVS UTRECHT 6164202
7LOOSDRECHTSE BV 2114103
8BBS BODEGRAVEN 364004

DVS 7

PuntenGespeeldGewonnenGelijkVerloren
1UNICUM BV 2203300
2DVS UTRECHT 7184211
3CASTELLUM BC 5153210
4TRIAQ BV 1143201
5GEIN T 4103102
6BBS BODEGRAVEN 463003
7RICOCHET BC 553003

DVS 8

PuntenGespeeldGewonnenGelijkVerloren
1CROSS SMASH BC 2233300
2FST 4204211
3BREUKELEN 2123111
4VIANEN 2102200
5APOLLO IJ BC 583102
6ZENDER DE 484013
7DVS UTRECHT 873012

DVS J1

PuntenGespeeldGewonnenGelijkVerloren
1de Kantjils J1294400
2Swift '64 J1234220
3Veenendaal J1194220
4Appoldro J1184112
5de Kantjils J2164211
6Culemborg J3154202
7Ban J464004
8DVS Utrecht J124004

DVS J2

PuntenGespeeldGewonnenGelijkVerloren
1Zeewally J2254400
2Harderwijk J1244301
3Inside '82 J2224301
4Ban J5184202
5Amersfoort J2144202
6Houten J1144202
7DVS Utrecht J264004
8Castellum J254004

DVS J3

PuntenGespeeldGewonnenGelijkVerloren
1Houten J592110
2de Zender J282110
3OSM Badminton J573021
4DVS Utrecht J362020
5Culemborg J401001

DVS J4

PuntenGespeeldGewonnenGelijkVerloren
1Castellum J8174220
2DVS Utrecht J4164310
3Selby J4133210
4Flevoland J4124112
5Houten J673102
6Harderwijk J553012
7Amersfoort J623003