Je vindt hier de meest actuele wedstrijden van de 14 teams van DVS en de positie op de ranglijst van ieder team. Kom onze teams aanmoedigen tijdens een thuiswedstrijd!

Actuele wedstrijden

TijdstipSchemaThuis-UitUitslag
vr 11-1-2019 20:00 7e divisie - 7e divisie afd. 22BBS BODEGRAVEN 3-DVS UTRECHT 63-5
za 12-1-2019 14:30 4e divisie - 4e divisie afd. 9DVS UTRECHT 1-HOOGKARSPEL BV 15-3
za 12-1-2019 14:30 6e divisie - 6e divisie afd. 10DVS UTRECHT 5-IDUNA BC 106-2
za 12-1-2019 14:30 6e divisie - 6e divisie afd. 8DVS UTRECHT 3-TREFFERS DE BV 16-2
za 12-1-2019 14:30 8e divisie - 8e divisie afd. 20 NOZDVS UTRECHT 8-CROSS SMASH BC 22-6
zo 13-1-2019 10:00 6e divisie - 6e divisie afd. 9ABC 14 6-DVS UTRECHT 40-8
zo 13-1-2019 10:30 5e divisie - 5e divisie afd. 11IDUNA BC 7-DVS UTRECHT 25-3
vr 18-1-2019 20:00 6e divisie - 6e divisie afd. 10IRENE 2-DVS UTRECHT 5
vr 18-1-2019 20:00 8e divisie - 8e divisie afd. 20 NOZBREUKELEN 2-DVS UTRECHT 84-4
za 19-1-2019 14:00 6e divisie - 6e divisie afd. 8AMERSFOORT 9-DVS UTRECHT 3
za 19-1-2019 14:30 5e divisie - 5e divisie afd. 11DVS UTRECHT 2-CULEMBORG BC 3
za 19-1-2019 14:30 6e divisie - 6e divisie afd. 9DVS UTRECHT 4-TREFFERS DE BV 2
za 19-1-2019 14:30 7e divisie - 7e divisie afd. 22DVS UTRECHT 6-HELIOS SB 5
za 19-1-2019 14:30 8e divisie - 8e divisie afd. 13DVS UTRECHT 7-TRIAQ BV 1
zo 20-1-2019 11:00 4e divisie - 4e divisie afd. 9HUIZEN 96 BV 2-DVS UTRECHT 1
za 26-1-2019 14:30 4e divisie - 4e divisie afd. 9DVS UTRECHT 1-FLINTERS DE BC 1
za 26-1-2019 14:30 6e divisie - 6e divisie afd. 10DVS UTRECHT 5-VEEN T BC 3
za 26-1-2019 14:30 6e divisie - 6e divisie afd. 8DVS UTRECHT 3-BAN 5
za 26-1-2019 14:30 8e divisie - 8e divisie afd. 20 NOZDVS UTRECHT 8-APOLLO IJ BC 5
za 26-1-2019 19:00 5e divisie - 5e divisie afd. 11ALMERE BV 13-DVS UTRECHT 2
zo 27-1-2019 12:00 6e divisie - 6e divisie afd. 9HERCULES USV 4-DVS UTRECHT 4
zo 27-1-2019 13:00 7e divisie - 7e divisie afd. 22LOOSDRECHTSE BV 2-DVS UTRECHT 6

DVS 1

PuntenGespeeldGewonnenGelijkVerloren
1ALMERE BV 95710721
2HUIZEN 96 BV 2519720
3HOOGKARSPEL BV 14410523
4DVS UTRECHT 1409405
5FLINTERS DE BC 13910244
6GO! BC 2209216
7ABC 14 1139018

DVS 2

PuntenGespeeldGewonnenGelijkVerloren
1ALMERE BV 1375111010
2CASTELLUM BC 275111001
3IDUNA BC 75311623
4DVS UTRECHT 24511614
5HERCULES USV 33111236
6HOUTEN BV 53111308
7GEIN T 12010118
8CULEMBORG BC 31410109

DVS 3

PuntenGespeeldGewonnenGelijkVerloren
1OSM BADMINTON 17111911
2DVS UTRECHT 36811920
3TREFFERS DE BV 14812705
4AMERSFOORT 94711533
5BAN 54311614
6WEESP BC 33312219
7INSIDE 82 32911227
8ABC 14 521110011

DVS 4

PuntenGespeeldGewonnenGelijkVerloren
1DVS UTRECHT 47311911
2LEUSDER BC 25811902
3KROMMERIJNSTREEK 15612633
4HERCULES USV 45412705
5BREUKELEN 14312525
6IDUNA BC 94012417
7TREFFERS DE BV 22811128
8ABC 14 616110110

DVS 5

PuntenGespeeldGewonnenGelijkVerloren
1HELIOS SB 45512633
2RICOCHET BC 15412633
3APOLLO IJ BC 25111443
4IDUNA BC 104911632
5SLOT T 14411623
6DVS UTRECHT 54111326
7IRENE 23311317
8VEEN T BC 33311209

DVS 6

PuntenGespeeldGewonnenGelijkVerloren
1IDUNA BC 116411911
2OSM BADMINTON 26412822
3DVS UTRECHT 64811623
4HELIOS SB 54611416
5APOLLO IJ BC 34211515
6BBS BODEGRAVEN 33611407
7RAP 23412318
8LOOSDRECHTSE BV 22611128

DVS 7

PuntenGespeeldGewonnenGelijkVerloren
1UNICUM BV 2619900
2CASTELLUM BC 55210631
3TRIAQ BV 1459612
4DVS UTRECHT 73910523
5GEIN T 4259108
6RICOCHET BC 52510127
7BBS BODEGRAVEN 42511128

DVS 8

PuntenGespeeldGewonnenGelijkVerloren
1CROSS SMASH BC 273101000
2FST 44811434
3VIANEN 2419612
4DVS UTRECHT 83810343
5BREUKELEN 23810325
6APOLLO IJ BC 52710316
7ZENDER DE 41510019

DVS J1

PuntenGespeeldGewonnenGelijkVerloren
1de Kantjils J177111100
2Veenendaal J16111731
3Swift '64 J15711632
4de Kantjils J25011632
5Culemborg J34211506
6Appoldro J13211218
7Ban J42411209
8DVS Utrecht J16110011

DVS J2

PuntenGespeeldGewonnenGelijkVerloren
1Zeewally J266111010
2Harderwijk J16311812
3Inside '82 J25411614
4Ban J55111524
5Amersfoort J23911605
6Houten J13711407
7Castellum J22911137
8DVS Utrecht J213110011

DVS J3

PuntenGespeeldGewonnenGelijkVerloren
1Houten J5246321
2de Zender J2226330
3DVS Utrecht J3226240
4OSM Badminton J5187133
5Culemborg J445005

DVS J4

PuntenGespeeldGewonnenGelijkVerloren
1Castellum J84310640
2Selby J4388620
3DVS Utrecht J42910433
4Flevoland J42910415
5Harderwijk J5239234
6Houten J6239234
7Amersfoort J678008

DVS 1 (recreatief)

PuntenGespeeldGewonnenGelijkVerloren
1BC Luck Raeck 2499702
2DOSC 14910604
3OSM Badminton 4449603
4BC Reflex 1318314
5DVS 1258224
6BC Helios 1108017

DVS 2 (recreatief)

PuntenGespeeldGewonnenGelijkVerloren
1BV Putten 2396501
2DVS 2296402
3BC Helios 2146105
4BC Helios 4146204