Je vindt hier de meest actuele wedstrijden van de 14 teams van DVS en de positie op de ranglijst van ieder team. Kom onze teams aanmoedigen tijdens een thuiswedstrijd!

Actuele wedstrijden

TijdstipSchemaThuis-UitUitslag
za 8-12-2018 14:30 5e divisie - 5e divisie afd. 11DVS UTRECHT 2-HOUTEN BV 55-3
za 8-12-2018 14:30 8e divisie - 8e divisie afd. 13DVS UTRECHT 7-BBS BODEGRAVEN 45-3
za 8-12-2018 14:30 8e divisie - 8e divisie afd. 20 NOZDVS UTRECHT 8-VIANEN 24-4
zo 9-12-2018 10:00 6e divisie - 6e divisie afd. 8OSM BADMINTON 1-DVS UTRECHT 34-4
zo 9-12-2018 10:00 7e divisie - 7e divisie afd. 22OSM BADMINTON 2-DVS UTRECHT 64-4
zo 9-12-2018 13:00 6e divisie - 6e divisie afd. 9LEUSDER BC 2-DVS UTRECHT 45-3
za 15-12-2018 09:45 8e divisie - 8e divisie afd. 20 NOZFST 4-DVS UTRECHT 8
za 15-12-2018 12:30 4e divisie - 4e divisie afd. 9GO! BC 2-DVS UTRECHT 15-3
za 15-12-2018 14:30 6e divisie - 6e divisie afd. 10DVS UTRECHT 5-SLOT T 14-4
za 15-12-2018 14:30 6e divisie - 6e divisie afd. 8DVS UTRECHT 3-ABC 14 57-1
za 15-12-2018 14:30 6e divisie - 6e divisie afd. 9DVS UTRECHT 4-BREUKELEN 18-0
za 15-12-2018 14:30 7e divisie - 7e divisie afd. 22DVS UTRECHT 6-RAP 25-3
za 15-12-2018 19:00 5e divisie - 5e divisie afd. 11CASTELLUM BC 2-DVS UTRECHT 2
za 15-12-2018 19:00 8e divisie - 8e divisie afd. 13CASTELLUM BC 5-DVS UTRECHT 7

DVS 1

PuntenGespeeldGewonnenGelijkVerloren
1ALMERE BV 9508710
2HUIZEN 96 BV 2427610
3HOOGKARSPEL BV 1368422
4DVS UTRECHT 1358305
5FLINTERS DE BC 1288143
6GO! BC 2209216
7ABC 14 1138017

DVS 2

PuntenGespeeldGewonnenGelijkVerloren
1ALMERE BV 136710910
2CASTELLUM BC 2599801
3DVS UTRECHT 2429612
4IDUNA BC 7419423
5HERCULES USV 3269135
6HOUTEN BV 5239207
7GEIN T 1178116
8CULEMBORG BC 3139108

DVS 3

PuntenGespeeldGewonnenGelijkVerloren
1DVS UTRECHT 36210820
2OSM BADMINTON 1589711
3AMERSFOORT 9409432
4TREFFERS DE BV 1399603
5BAN 5369513
6INSIDE 82 32610226
7WEESP BC 32510118
8ABC 14 518100010

DVS 4

PuntenGespeeldGewonnenGelijkVerloren
1DVS UTRECHT 46510811
2LEUSDER BC 25310802
3KROMMERIJNSTREEK 14710532
4HERCULES USV 4399504
5BREUKELEN 13510424
6IDUNA BC 9269216
7TREFFERS DE BV 2249126
8ABC 14 6159018

DVS 5

PuntenGespeeldGewonnenGelijkVerloren
1HELIOS SB 44710532
2APOLLO IJ BC 24710433
3RICOCHET BC 1439522
4IDUNA BC 10439621
5SLOT T 14010613
6DVS UTRECHT 53510226
7VEEN T BC 3259108
8IRENE 2249216

DVS 6

PuntenGespeeldGewonnenGelijkVerloren
1IDUNA BC 115710811
2OSM BADMINTON 25110622
3DVS UTRECHT 64310523
4APOLLO IJ BC 34010514
5HELIOS SB 53910316
6RAP 23210316
7BBS BODEGRAVEN 3289306
8LOOSDRECHTSE BV 2229126

DVS 7

PuntenGespeeldGewonnenGelijkVerloren
1UNICUM BV 2538800
2CASTELLUM BC 5438521
3TRIAQ BV 1378512
4DVS UTRECHT 7358512
5BBS BODEGRAVEN 4219117
6GEIN T 4207106
7RICOCHET BC 5158017

DVS 8

PuntenGespeeldGewonnenGelijkVerloren
1CROSS SMASH BC 2517700
2FST 4388413
3VIANEN 2357511
4DVS UTRECHT 8287322
5BREUKELEN 2278215
6APOLLO IJ BC 5239306
7ZENDER DE 4148017

DVS J1

PuntenGespeeldGewonnenGelijkVerloren
1de Kantjils J1619900
2Veenendaal J1499621
3Swift '64 J1449432
4de Kantjils J2419522
5Culemborg J3339405
6Appoldro J1279216
7Ban J4249207
8DVS Utrecht J169009

DVS J2

PuntenGespeeldGewonnenGelijkVerloren
1Zeewally J26110910
2Harderwijk J1499612
3Inside '82 J2449504
4Ban J5439423
5Houten J1329405
6Amersfoort J2319504
7Castellum J2259126
8DVS Utrecht J211100010

DVS J3

PuntenGespeeldGewonnenGelijkVerloren
1de Zender J2195320
2Houten J5195221
3DVS Utrecht J3195230
4OSM Badminton J5125032
5Culemborg J434004

DVS J4

PuntenGespeeldGewonnenGelijkVerloren
1Selby J4357610
2Castellum J8358530
3DVS Utrecht J4279432
4Houten J6238233
5Harderwijk J5228233
6Flevoland J4198215
7Amersfoort J678008

DVS 1 (recreatief)

PuntenGespeeldGewonnenGelijkVerloren
1BC Luck Raeck 2438602
2OSM Badminton 4428602
3DOSC 1378404
4BC Reflex 1216213
5DVS 1196213
6BC Helios 166006

DVS 2 (recreatief)

PuntenGespeeldGewonnenGelijkVerloren
1DVS 2204301
2BV Putten 2173201
3BC Helios 2124103
4BC Helios 473102