Update rond het coronavirus

Het coronavirus is overal in het nieuws. Op dit moment zijn er geen leden van DVS bekend die het coronavirus hebben opgelopen. Toch nemen we een aantal maatregelen om verspreiding van het virus te voorkomen.

Géén trainingen, speelavonden en andere activiteiten t/m 1 juni

Het bestuur volgt de adviezen van de Rijksoverheid en het RIVM. Tot en met 1 juni worden alle activiteiten stopgezet.

Voortgang evenementen

Bij evenementen zijn grotere aantallen mensen in een sporthal. Alle externe toernooien en competitiewedstrijden zijn tot en met 31 maart afgelast. Dat geldt óók voor onze clubkampioenschappen (jeugd én senioren).

Vervolg

Uiterlijk 5 april ontvangen onze leden een update van de situatie via een e-mailbericht. Mocht je nog vragen hebben naar aanleiding van dit bericht, dan kan je contact met ons opnemen via info@dvs-kotomisi.nl.